Ga naar de inhoud

Vanaf 1 juni alleen folders in de bus met ja-sticker

24 mei

Zonder ja-sticker op de brievenbus, mag de bezorger geen reclamefolders meer bezorgen waar je adres niet op staat.

Onze gemeente kiest voor het invoeren van een ja-sticker. Dit is een nieuw systeem (zogenoemd ‘opt-in-systeem’). Dit betekent dat inwoners zelf aangeven of ze reclamefolders willen ontvangen, zonder dat hun adres op deze post staat. Een huishouden kan dan een ja-sticker plakken op de brievenbus. Zonder ja-sticker op de brievenbus, mag de bezorger geen reclamefolders meer bezorgen waar je adres niet op staat.
 

Plak je geen sticker op de brievenbus?

  • Dan ontvang je wel huis-aan-huisbladen, maar geen reclamefolders waar je adres niet op staat.
  • De nee/nee-stickers blijven bestaan voor mensen die geen huis-aan-huis bladen willen ontvangen.


Minder afval en gebruik van grondstoffen

Onze gemeente kiest voor de ja-sticker. Hiermee willen wij de hoeveelheid weggegooide reclamefolders verminderen en daarmee ook het teveel aan folders. Tegelijk willen we reclamemateriaal beschikbaar houden voor wie dat wel wil ontvangen. De keuze in dit systeem biedt deze mogelijkheid.
 

Ja-sticker vanaf half mei

Het aanbiedingenplatform Spotta verzorgt verspreiding van de ja-sticker vanaf half mei 2022 via reclamefolders.

De ja-stickers zijn vanaf half mei ook verkrijgbaar bij de receptie van het gemeentekantoor en een aantal centrale winkels. Als je zelf wilt kiezen welke folders je ontvangt, dan kun je dit aangeven op de speciale pagina van Spotta (vanaf 5 folders).

 

Overzicht van winkels 

Bij onderstaande winkels zijn de ja-stickers verkrijgbaar:

  • Dirk van den Broek: Heereweg 246, Lisse
  • Albert Heijn: Blokhuis 67, Lisse
  • Kruidvat: Blokhuis 49, Lisse
  • Aldi: De Madelief 8, Lisse
  • Xenos: De Madelief 2, Lisse

 

Meer informatie

Meer informatie over de ja-sticker kun je lezen op deze pagina

Ga naar het begin