Ben jij eenzaam of ken jij iemand die eenzaam is?

26 mei

Bekijk het filmpje van Ton

Ton is eenzaam, net als veel andere mensen in onze gemeente. Hij probeert hier zelf iets aan te doen. Hij vertelt in dit filmpje over zijn eigen eenzaamheid. Dit doet hij om andere mensen die eenzaam zijn een hart onder de riem te steken en om het onderwerp bespreekbaar en zichtbaar te maken.

Help jij mee om eenzaamheid tegen te gaan?

We vinden het belangrijk dat we eenzaamheid in onze gemeente onder de aandacht hebben. Maar liefst 40% van onze inwoners voelt zich weleens eenzaam. Ook jij kunt iets doen tegen eenzaamheid! Net als Ton kun je iemand aanspreken en een gesprek beginnen. Vraag eens hoe het met je buurvrouw gaat of nodig iemand uit voor een kopje koffie. Als je zelf eenzaam bent óf als je ziet dat iemand anders eenzaam is. Samen kunnen we eenzaamheid tegengaan!

Herken jij eenzaamheid?

Wil jij meer informatie over eenzaamheid en het herkennen van eenzaamheid? Bekijk dan de website!

Ga naar het begin